Acta Iuris Stetinensis

Wcześniej: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Acta Iuris Stetinensis

ISSN: 2083-4373     eISSN: 2545-3181    OAI    DOI: 10.18276/ais.2023.45-13
CC BY-SA   Open Access   DOAJ  ERIH PLUS

Lista wydań / 4/2023 (45)
Międzynarodowa konferencja naukowa „Evolution of Human Rights” Szczecin, 24 maja 2023 roku

Autorzy: Ewa Milczarek ORCID
Data publikacji całości:2023-12
Liczba pobrań ?: 82

W dniu 24 maja 2023 roku odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Evolution of Human Rights” organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Interuniversity Master UPO-UNIA in Human Rights, Interculturality and Development Uniwersytetu Pablo de Olavide w Sewilli. Konferencja zgromadziła ekspertów, badaczy i praktyków z dziedziny praw człowieka, którzy prezentowali i dyskutowali na temat najważniejszych zagadnień związanych z ewolucją praw człowieka. Celem konferencji była analiza istniejących wyzwań, identyfikacja obszarów wymagających dalszych badań oraz promocja wartości i zasad, które stanowią fundament praw człowieka. Obrady plenarne przebiegały hybrydowo, umożliwiając zainteresowanym słuchaczom zapoznanie się z przedstawianymi na konferencji wystąpieniami on-line w czasie rzeczywistym.